Статті про здоров'я Сортувати по: даті рейтингу
-
Про гастрит, його симптоми, причини, профілактику
Шлунок є ключовим органом травного тракту, що з'єднує стравохід з дванадцятипалою кишкою. Знаходиться в черевній порожнині, в лівому підребер'ї, що відноситься до епігастрії. Основна функція шлунка полягає в перетравленні - за допомогою травних ферментів - в першу чергу білків та ініціювання перетравлення жирів та фрагментації їжі, а також - за допомогою соляної кислоти - у дезактивації мікроорганізмів, які можуть атакувати травний тракт.
-
Якщо дитина захворіла: поради для батьків
Які ліки є на всі випадки життя і чи потрібно вдома мати запас медикаментів? Мабуть, це питання турбує кожного. Та особливо ця тема актуальна для сімей з малечею, адже діти, як відомо, хворіють частіше. Зокрема, в осінньо-зимовий період.
Перш ніж перейти до переліку протизастудних дитячих ліків нагадаємо декілька важливих правил:
-
Які ліки повинні бути в домашній аптечці
У домашній аптечці в осінньо-зимовий період мають бути сольові розчини для носа, ібупрофен, парацетамол, проте антибіотики у жодному разі не можна починати самостійно приймати. Про це журналісту УНН повідомив завідувач відділу медико-просвітницької роботи Київського міського центру громадського здоров'я, кандидат медичних наук Отто Стойка.
-
Уникнути розвитку ускладнень після ГРВІ
Гостра респіраторна вірусна інфекція (ГРВІ) -
найпоширеніша хвороба людства. Дорослі зазвичай хворіють 2-5 разів на рік, діти дошкільного віку 6-10 разів на рік, школярі - до 12 разів. Імовірність розвитку респіраторних інфекцій підвищується у похилому віці через ослаблення імунної системи.
-
Шукати симптоми хвороби в інтернеті — небезпечно.
Тисячі користувачів задають у пошуку перелік симптомів, діагнозів і ліків, намагаючись дізнатися, як їм лікуватися. Немало користувачів сприймають Google як істину в останній інстанції. Такий пошук здебільшого не допомагає, а натомість може серйозно нашкодити, кажуть фахівці.