• Аптека працює: Пн - Пт з 9°° до 21°°
  • Прийом заявок по телефону: Пн - Пт з 9°° до 18°°
  • Обробка заявок з сайту: Пн - Пт з 9°° до 18°°

Статті про здоров'я Сортувати по: даті рейтингу

  • Типи дієт, вплив на здоров’я

    На сьогодні нам пропонують багато дієт, які відрізняються між собою продуктами, які входять в добовий раціон, часом приймання їжі та іншими чинниками. Однак деякі з них не мають нічого спільного зі здоровим харчуванням та навіть несуть шкоду нашому організму. Як розрізняти те, які з цих дієт мають право на існування, а які ні, будемо розбиратися в цій статті.

  • Додаткова терапія у лікуванні епілепсії

    Епілепсія є захворюванням, що потребує ­тривалого ліку­вання, від ефективності якого залежить стан здоров'я та якість життя пацієнтів. Асамблея Всесвіт­ньої організації охорони здоров'я ухвалила резолюцію WHA73.10 щодо глобальних дій для боротьби з епілепсією та іншими ­неврологічними розла­дами (WHO, 2020). У документі зазначено, що невпинно зростає тягар невро­логічних розладів, які є основною причиною інвалідизації та ­другою за ­значущістю причиною ­смертності в ­усьому світі.

  • Хронічна хвороба нирок: початок нирковозамісної терапії, коли і як

    Прогресування ниркової недостатності з розвитком ускладнень та суттєвим зниженням швидкості клубочкової фільтрації часто потребує проведення гемодіалізу. Цій темі було приділено увагу в рамках 4 го випуску циклу семінарів «Хвороби нирок та сечовивідних шляхів», який відбувся 27 жовтня 2023 року. Основні показання до проведення нирковозамісної терапії, клінічні стани, що вимагають її призначення, а також оптимальні терміни початку діалізу були висвітлені в доповіді голови Української національної діалізної асоціації Ігоря Любомировича Кучми.

  • Проблеми набутої гемофілії та нові підходи до діагностики і лікування

    Набута гемофілія є серйозною проблемою для системи охорони здоров'я, з якою може стикнутися лікар будь-якою спеціалізації. Відомо, що одним із факторів, які асоціюються з ризиком розвитку аутоантитіл до власних факторів згортання, є вагітність. У статті розглянуто декілька цікавих клінічних випадків розвитку набутої гемофілії під час вагітності й в післяпологовому періоді. Аналіз цих клінічних ситуацій дозволить краще зрозуміти етіопатогенетичні механізми формування набутої гемофілії, проаналізувати діагностичні методи та можливості лікування цього стану.

  • Що таке аденоїди. Чому дитина погано дихає носом?

    Аденоїди у дітей та їх запалення хвилює всіх батьків, оскільки такі проблеми з'являються у дітей наймолодшого віку. При цьому багато мам вважають, що аденоїди необхідно видаляти якомога раніше, оскільки саме вони є причиною частих застуд у дітей.

    Навколо цієї теми є багато міфів, ми вирішили детально розповісти, що таке аденоїди, навіщо вони потрібні дитині і чи обов'язково від них позбавлятися хірургічним шляхом.

Розділи
Гостьова книга review

Вхід в особистий кабінет

Забули пароль?

Увійти